Aktualności · Kontakt · Kontakt · Statut Lipiec 19 2018 09:34:04
Patronat Medialny
Partnerzy
Menu
27.02.2016 - Turniej o Puchar Firmy STALNEY w Bukowsku

Zawodnicy AP Aktiv Pro z rocznika 2006 wzięli udział w Turnieju o Puchar Firmy STALNEY w Bukowsku. Apetyty na dobry wynik w turnieju były duże, tym bardziej że nasi chłopcy rozegrali sporo meczy przeciwko starszym zawodnikom w  ProfBud Lidze.

Mecze swoich podopiecznych ocenił trener Łukasz Porcek
Słaba skuteczność i brak szczęścia pod bramką przeciwnika oraz proste błędy w obronie spowodowały, że pierwszy mecz turnieju przegraliśmy z KAP Bardomed 0:3.
Drugi mecz z AP Sanok ponownie obfitował w zmarnowane okazje pod bramąa przeciwnika ale już błędów w defensywie nie popełniliśmy, wynik sprawiedliwy 0:0.
Trzecie spotkanie z gospodarzami turnieju GSP Bukowsko zakończyło się wynikiem 0:1. Mecz bardzo wyrównany, akcja za akcją. Niestety jedną z okazji wykorzystało Bukowsko.
Mecz z Tempem Nienaszów do znaczna przewaga przeciwnika. Nie mogliśmy znaleźć rytmu gry w tym spotkaniu. Wynik 0:3.
Słabym meczu z Tempem Nienaszowem podziałał motywująco na zawodników Aktiv Pro. Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie z Przełomkiem Besko strzelając po bardzo ładnych akcjach dwie bramki - pełna kontrola, twarda gra.
Ostatni mecz z Wilczkami Lesko przegraliśmy ponownie 0:3. Zbyt dużo prostych błędów przed własna bramka kosztowało nas utratę kolejnych bramek.
Podsumowując, gra naszych zawodników uległa znacznej poprawie w porównaniu do turniejów poprzednich. Nadal jednak tracimy bramki po prostych błędach oraz nie wykorzystujemy masy okazji podbramkowych. Tylko w pierwszych dwóch meczach nasi zawodnicy zmarnowali kilka sytuacji sam na sam z bramkarzem, a także rzut karny i rzut wolny pośredni z dosłownie pięciu metrów przed bramką. Gra w kilku meczach cieszyła bardzo, w kilku mniej. Widać poprawę lecz każdy z nas liczył na więcej.

AP Aktiv Pro zagrało w składzie
Ernest Kopecki, Wiktor Krukar, Mikołaj Ostrowski, Szymon Barć, Szymon Anczakowski, Przemysław Małek, Kacper Buczek, Szymon Bilski, Kacper Wiśniowski.

Wyniki meczów AP Aktiv Pro
AP Aktiv Pro - KAP Bardomed 0:3
AP Aktiv - AP Sanok 0:0
AP Aktiv - Bukowsko 0:1
AP Aktiv - Tempo Nienaszów 0:3
AP Aktiv - Przełom Besko 2-0 (S.Barć x2)
AP Aktiv - Wilczki Lesko 0-3

Klasyfikacja końcowa turnieju
1. Akademii Piłkarskiej Sanok
2.
GSP Bukowsko
3.
Temp Nienaszów
4.
KAP Bardomed Krosno
5.
Wilczki Lesko
6.
AP Aktiv Pro
7. Przełomek Besko

Stowarzyszenie
Wesprzyj Nas 1%
Klub Przyjaciół Aktiv Pro
Kort Tenisowy
Facebook
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie