Patronat Medialny
Partnerzy

Menu
08-09.04.2016 - Finał Wojewódzki Turnieju o Puchar Tymbarku

8 i 9 kwietnia 2016 roku w Stalowej Woli na stadionie drugoligowej Stali Stalowa Wola odbył się Finał Wojewódzki Turniej „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku. Udział w rozgrywkach wzięły trzy druzyny AP Aktiv Pro U-8, U-10 i U-12.

U-8

Finał wojewódzki to rywalizacja w gronie najlepszych drużyn z powiatów województwa Podkarpackiego. Aktiv Pro znalazło się w grupie z Dębicą i Jasłem. W pierwszym meczu nasza drużyna objęła prowadzenie już po kilku minutach. Pokazując swoje umiejętności i wolę walki chłopcy powiększali liczbę strzelonych bramek i wygrali przewagą aż 6 goli (8:2).  Drugi mecz zaczął się stratą 5 bramek jednak w drugiej połowie chłopcy próbowali odrobić straty strzelając 3 gole. Jednak to nie wystarczyło i przegrali wynikiem 6:3.  Niestety przez to niepowodzenie nie udało im się wyjść z grupy.

AP Aktiv Pro U-8 wystąpiła w składzie
Adam Józefowicz, Szymon Juź, Gabriel Łątka, Oliwier Łątka, Piotr Wais, Paweł Pelczarski, Tomasz Rajs, Miłosz Cetnarski.
Trener: Mateusz Ząbik

Wyniki meczów AP Aktiv Pro U-8

AP Aktiv Pro - SP 9 Dębica 8:2 (Tomasz Rajs x2, Paweł Pelczarski x6)
AP Aktiv Pro - UKS 6 Jasło 3:6  (Miłosz Cetnarski, Paweł Pelczarski x2)

U-10

8 kwietnia w Stalowej Woli odbył się długo oczekiwany przez naszych zawodników finał wojewódzki rozgrywek o puchar Tymbarku. Sam udział w finale był dużym sukcesem i dużym wydarzeniem dla chłopców a wynik który został osiągnięty cieszy jeszcze bardziej. W grupie mierzyliśmy się kolejno z drużynami SP Majdan Sieniawski, Walecznymi Futory oraz SP 1 Kolbuszowa. W meczu z SP Majdan Sieniawski padł remis 4-4 gdzie przeciwnik wyrównał dosłownie na 5 sekund przed końcem spotkania. Po wznowieniu gry od środka sędzia zakończył bardzo wyrównane spotkanie. Bramki zdobywali: Mazurkiewicz Karol x2, Barć Szymon oraz Kilar Patryk.

Kolejnym przeciwnikiem byli Waleczni Futory gdzie mimo mnóstwa sytuacji mecz zakończył się wynikiem 1-1, a gola zdobył Mazurkiewicz Karol. Bramkarz przeciwników wzniósł się w tym spotkaniu na wyżyny swoich umiejętności wielokrotnie ratując swój zespół przed utratą goli. Nasi chłopcy zdecydowanie przeważali w tym meczu a stracona bramka miała miejsce po jedynym wypadzie przeciwnika na naszą połowę. Po remisie z Futorami żeby awansować konieczne było zwycięstwo z SP 1 Kolbuszowa. Nasz zespół wyszedł z niesamowitą determinacją zwycięstwa, po oczach zawodników było widać chęć wygranej i że żaden inny wynik nie wchodzi w ogóle w grę. Cel udało się osiągnąć i po wygranej 4-1 oraz awansie do ćwierćfinału zapanowała ogromna radość. Gole zdobywali: Kilar Patryk, Mazurkiewicz Karol oraz 2x Barć Szymon

Po 3 meczach z rzędu bez chwili choćby przerwy przyszedł ćwierćfinał w którym nasza drużyna wylosowała zespół Beniaminka Krosno. Zdecydowana wyższość przeciwników oraz zmęczenie naszej drużyny złożyły się na wysoką porażkę bo aż 0-10. Występ na turnieju oceniam jednak bardzo ale to bardzo pozytywnie. W każdym z meczów oprócz spotkania z Beniaminkiem nasza drużyna pokazała bardzo dobrą grę oraz waleczność. Nawet w przegranym spotkaniu z Beniaminkiem mimo zmęczenia oraz gry z silniejszym przeciwnikiem nasi chłopcy próbowali wymieniać podania i 3 lub 4 razy zagrozili bramce faworyta. Na prawdę duże brawa dla chłopaków za osiągnięty sukces

AP Aktiv Pro U-10 zagrało w składzie
Kopecki Ernest, Krukar Wiktor, Bilski Szymon, Mazurkiewicz Karol, Ostrowski Mikołaj, Barć Szymon, Kilar Patryk, Wiśniowski Kacper, Szczęsny Wiktor, Penar Mateusz.

Trener: Łukasz Porcek

Wyniki meczów AP Aktiv Pro U-10
AP Aktiv Pro - SP Majdan Sieniawski 4:4 (K.Mazurkiewicz x2, S.Barć, P.Kilar)

AP Aktiv Pro - Waleczni Futory 1:1 (K.Mazurkiewicz)
AP Aktiv Pro - SP 1 Kolbuszowa 4:1  (P. Kilar, K.Mazurkiewicz, Sz.Barć x2)
AP Aktiv Pro - Beniaminek Krosno 0:10

U-12

Dnia 9 kwietnia 2016r. w Stalowej Woli odbył się wojewódzki finał turnieju z podwórka na stadion o puchar tymbarku, kategorii wiekowej U-12. Nasza drużyna odpadła dopiero w ćwierćfinale przegrywając z Beniaminkiem Krosno. Łącznie udział wzięły aż 23 zespoły, które podzielone były na 6 grup.