Aktualności · Kontakt · Kontakt · Statut Lipiec 19 2018 09:37:29
Patronat Medialny
Partnerzy
Menu
12.12.2015 - Przekazanie Szlachetnej Paczki Aktiv Pro

Wspólnie z dziećmi, rodzicami trenerami oraz członkami Stowarzyszenia Aktiv Pro przygotowaliśmy Szlachetną Paczkę, która została przekazana przez Wolontariuszy Stowarzyszenia Wiosna do rodziny z powiatu Sanockiego. Dziękujemy wszystkim darczyńcim ,którzy wsparli inicjatywę i zapraszamy do zapoznania się z relacją z przekazania upominków rodzinie.

Czytaj więcej

08.12.2015 - Szlachetna Paczka Aktiv Pro

Stowarzyszenie Aktiv Pro już po raz trzeci włącza się w mądrą pomoc, wspierając ogólnopolską akcję Stowarzyszenia Wiosna Szlachetna Paczka. W tym roku, wspólnie przygotowujemy paczkę dla rodziny z Sanoka. Co roku, dzięki Państwa wsparciu udało nam się przygotować wspaniałe upominki, które ucieszyły obdarowaną rodzinę.

Czytaj więcej

07.12.2015 - Aktiv Pro na mikołajkowym szlagierze ekstraklasy

Św. Mikołaj sprawił dużą niespodziankę kibicom z Aktiv Pro, którzy właśnie tego dnia  uczestniczyli meczu ekstraklasy Wisła Kraków - Legia Warszawa. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 2-0, a obydwie bramki padły w końcówce polskiego klasyku.

Czytaj więcej

06.12.2015 - III kolejka ProfBud Liga U-9

Trzecia kolejka ProfBud Ligi U-9 obstawiona była przez starszych zawodników AP Aktiv Pro. Wyniki kilku spotkań bardzo dobre m.in. zwycięstwa nad Beniaminkiem Krosno, Sandecją Nowy Sącz czy Ziomkami Rzeszów. Zbieramy doświadczenie i szkolimy się aby być jeszcze lepszymi.

Czytaj więcej

30.11.2015 - Wyróżnienia za listopad w AP Aktiv Pro

Kolejnych młodzi piłkarze Akademii Piłkarskiej Aktiv Pro zostali wyróżnieni za swoje zaangażowanie w treningach oraz rozgrywkach, w których uczestniczą ich drużyny. Poznajcie zawodników miesiąca listopada w AP Aktiv Pro w Rymanowie.

Czytaj więcej

30.11.2015 - Wyróżnienia za listopad w AP Aktiv Pro Wiśniowa

Ostatni dzień listopada przyniósł kolejne rozstrzygnięcia w kwestii najlepszego zawodnika miesiąca jak i największego postępu w listopadzie. Trenerzy Akademii Piłkarskiej AKTIV PRO Wiśniowa z radością oddali w posiadanie swoim podopiecznym statuetki. Na uwagę zasługuje fakt, iż nasze zajęcia dedykowane są również do młodych adeptek piłki nożnej, które radzą sobie coraz lepiej

Czytaj więcej

28.11.2015 - Turniej rocznika 2008 w Brzozowie

Dnia 28 listopada 2015 odbył się turniej w Brzozowie zorganizowany przez MOSiR Brzozów dla zawodników urodzonych 2008 roku i młodszych. Akademia Piłkarska Aktiv Pro zajęła II miejsce. Finałowy mecz  z UKS 6 Jasło zakończył się wynikiem 3:0 dla rywali. Udział w turnieju był bardzo udany. Nasi zawodnicy w każdym meczu ostro walczyli ze swoimi rówieśnikami z innych klubów.

Czyatj więcej

26.11.2015 - Turniej o Puchar Tymbarku

W takich momentach uśmiech sam ciśnie się na usta. Trzy zespoły Akademii Piłkarskiej Aktiv Pro zagrają w Wojewódzkim Finale Turnieju o Puchar Tymbarku. W każdej z trzech kategorii wiekowych udało się nam wywalczyć awans. Jesteśmy bardzo dumni z naszych podopiecznych. Pomimo tego, że sukces jest niewątpliwy przypominamy, że dla nas liczy się przede wszystkim wasza praca i zaangażowanie w trening.

Czytaj więcej

21.11.2015 – II kolejka ProfBud Liga U-9

W drugiej kolejce ProfBud Ligi U-9 do boju ruszyli zawodnicy w większości z rocznika 2008. Mimo rozegrania do południa trzech spotkań w Ogólnopolskim Festiwalu Piłkarstwa Dziecięcego w Sieniawie dali rade w Krośnie. Radość na ustach i chęć do piłkarskiej zabawy przede wszystkim. Choć nie udało sie wygrać to nauka z każdego meczu w las nie pójdzie na pewno, a włożony wysiłek zaprocentuje.

Czytaj więcej

21-22.11.2015 - Ogólnopolski Festiwal Piłkarstwa Dziecięcego

Już po raz trzeci z inicjatywy Stowarzyszenie Aktiv Pro w Hali Sportowej w Sieniawa odbył się Festiwal Piłkarstwa Dziecięcego. To prawdziwe święto dla najmłodszych adeptów piłki nożnej. W tym roku festiwal zgromadził ponad 200 młodych zawodników z pięciu Polskich województw i dzięki finansowemu wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki przyjął oficjalna nazwę Ogólnopolski Festiwal Piłkarstwa Dziecięcego.

Czytaj więcej

15.11.2015 - Wyróżnienia za październik w AP Aktiv Pro Wisniowa

Wyróżnienia dla najlepszych w Aktiv Pro Wiśniowa rozdane po raz siódmy. Ostatni trening października dał radość kolejnym zawodnikom jak i trenerom mogącym rozdać statuetki dla najlepszych w danym miesiącu. Tym razem zgarnęli je wyłącznie chłopcy, a Karol Szypuła będzie nosił miano „najlepszego postępu” po raz drugi z rzędu.

Czytaj więcej

Strona 4 z 29 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Stowarzyszenie
Wesprzyj Nas 1%
Klub Przyjaciół Aktiv Pro
Kort Tenisowy
Facebook
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie