14.04.2016 - Sparing z Akademią Piłkarską z Sanoka
Dodane przez aktivpro dnia Maj 07 2016 01:05:32

14 kwietnia 2016 r. nasza najmłodsza drużyna pod opieką trenera Mateusza Ząbika pojechała do Sanoka na sparing. Chłopcy rozegrali jeden, ale długi mecz. Pierwsza połowa nie zaczęła się najlepiej…

Czytaj więcej


Rozszerzona zawartość newsa

Dnia 14 kwietnia 2016 r nasza drużyna pod opieką trenera Mateusza Ząbik pojechała do Sanoka na sparing. Chłopcy rozegrali jeden, ale długi mecz. Pierwsza połowa nie zaczęła się najlepiej, ponieważ gospodarze szybko zdobyli bramkę. Po niedługim czasie sytuacja się powtórzyła. Jednak chłopcy się nie poddali i na drugą połowę wyszli z podniesionymi głowami. Dało to szybki efekt i po chwili Dominik Kilar zdobył bramkę. Niestety gospodarze podcięli naszym zawodnikom skrzydła i strzelili dwa gole. Honoru drużyny dalej bronił Dominik Kilar i szybko odpłacił się gospodarzom tym samym. Niestety ostatecznie Aktiv Pro Rymanów uległo z Akademii Piłkarskiej Sanok 4:2.

Akademia Aktiv Pro wystąpiła w skladzie
Dominik Kilar, Bartek Golowski, Adam Józefowicz, Jakub Pitrus, Kamil Organ, Gabriel Łątka, Filip Sieniawski, Antoni Kaczor, Michał Kopecki, Dominik Penar, Szymon Puchalski.
Trener:  Mateusz Ząbik


Wynik meczu
AP Sanok - AP Aktiv Pro 4:2 (Dominik Kilar x2)